Skip to main content
Aktuality

Ponořte se do bohaté historie a současnosti Prahy 14 s unikátní knihou Příběh Prahy 14

Praha 14, známá nejen panelovým sídlištěm, ale i krásnou přírodou a historickými památkami, je domovem příběhů, které čekají na své odhalení. Nyní máte jedinečnou příležitost prozkoumat je s knihou „Příběh Prahy 14“. Ta je výsledkem pečlivého výzkumu a spolupráce místních autorů, kteří se rozhodli podělit o své vzpomínky a fotky, a odhalit tak krásu a bohatství Prahy 14.

Kniha nabízí exkurzi do historie a současnosti Kyjí, Hloubětína, Jahodnice, Hostavic a Černého Mostu. Přestože je Praha 14 jednou z nejmladších městských částí metropole, její území má bohatou historii, která se datuje až do pozdní doby kamenné. Kniha zahrnuje fascinující podrobnosti o znovu objeveném podzemí, historických událostech, jako byla bitva u Štěrbohol, a představuje příběhy místních pamětníků, kteří vám přiblíží, jak se oblast vyvíjela.

„Příběh Prahy 14“ je nejen cestou časem, ale také způsobem, jak znovuobjevit a ocenit krásu místa, které tvoří jádro Prahy 14, a pochopení historie, která formovala tuto jedinečnou část Prahy.

Neztrácejte čas a objevte bohatství příběhů, které čekají na své odhalení. „Příběh Prahy 14“ je nyní k dispozici online a na vybraných prodejních místech.

Získejte svůj výtisk ještě dnes